Tire Ticaret Odası’ndan Tanrıseven’e ziyaret

Tire Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Çapkınoğlu ve Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri Agâh Yalgın ve Lemi Ergenlioğlu, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'i makamında ziyaret etti.

Tire Ticaret Odası’ndan Tanrıseven’e ziyaret

Ticaret odası yönetimi, Kaymakam Tanrıseven'e yeni görev yerinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dilek ve temennilerinde bulundular. Tire Kaymakamı Dr. Hasan TANRISEVEN kendilerine teşekkürlerini belirtti.

 

"TANRISEVEN'İN FAKÜLTE PROJESİNE DESTEK"

Tire Ticaret Odasının yaptığı ziyarette, İlçeye fakülte açılması konusunda dastek isteyen Kaymakam Tanrıseven'e,  Ticaret Odasından tam destek geldi.

 

Ticaret Odası Başkanı Çapkınoğlu, daha önce girişimlerde bulunulduğunun, kendilerinin bu gün de her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi. Fakülteye yer temini konusunda da üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirten Çapkınoğlu "Kaymakamımızın  önderliğinde her türlü çalışmaya hazırız. Sayın Kaymakamımızla birlikte Tire'de güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum" dedi.

 

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven de Tire Ticaret Odası Başkan ve yönetimine teşekkür ederek, elbirliği ile Tire'yi yükseköğretimde daha iyi bir yere getireceklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223