Tire polisi, öğretmenlerin gönlünü fethetti

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinde görevli polisler, geçtiğimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Tire’de bulunan öğretmenlere çiçek vererek onların gönlünü fethettiler.

Tire polisi, öğretmenlerin gönlünü fethetti

Tire İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi’nin önderliğinde düzenlenen projede, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personelleri, gelecek nesilleri yetiştiren öğretmenlerimizin Öğretmenler Günlerini kutlayarak karanfil dağıttılar. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tire İlçe Emniyet Müdürü Fatih KİREMİTÇİ “Sevgi, şefkat ve fedakârlık mesleği olan öğretmenlik, ülkemizin muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkması ve uluslararası camiada saygın bir ülke haline gelmesi için şüphesiz en önemli meslek gruplarının başında gelmektedir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz dün ve bugün olduğu gibi yarında geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anar, görev yapan tüm öğretmenlerimizin geride bıraktığımız 24 Kasım Öğretmenler Gününü canı gönülden kutlarım" ifadelerini kullandı.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinde görevli personeller, Cumhuriyet Meydanı’ndaki törenin ardından Tire’de bulunan çeşitli okullardaki öğretmenleri de unutmayarak ellerindeki çiçekler eşliğinde günlerini kutladılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223