Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in Halkla Buluşması

Vatandaşların sorunlarını genellikle yerinde dinlemeyi seven Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, bu kez vatandaşları makamında kabul etti.

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in Halkla Buluşması

KATILIM ÇOK YOĞUNDU
İlçemize geldiği günden itibaren vatandaşlarla yakın temas içinde olan Kaymakam Tanrıseven, Kurban Bayramı sonrası bazı vatandaşların sorunlarını iletmek istemesi, bazı vatandaşların da yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade etmek istemeleri nedeniyle halkla buluşmaya yoğun bir katılım oldu.

SORUNLARI TEK TEK DİNLEDİ
Kaymakam Tanrıseven, gelen vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek sorunların çözümü için ilgili birimlere gerekli talimatları verdi. 
Vatandaşlar, çeşitli konularda sorunlarını ileterek, “Ayrım yapmadan herkesi dinlediği ve sorunlarımıza çözüm getirme gayreti içinde olduğu için Sayın Kaymakamımıza teşekkür ederiz” dediler.

TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNANLAR DA VARDI
Bazı vatandaşlar da teşekkür etmek için ziyarete gelenler arasındaydı. Kaymakam Tanrıseven, “Devletin varlık sebebinin vatandaşa hizmet olduğunu belirterek, elinden Tirelilerin sorunlarını çözme gayreti içinde olduklarını belirtti. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223