Tanrıseven’den sürpriz gece denetimi

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven gece görevindeki sağlık ve asayiş birimlerini denetledi, vatandaşlarla sohbet etti.  7 ayrı birimi ziyaret eden Kaymakam Tanrıseven, gece hizmet eden personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, “7/24 vatandaşımızın hizmetindeyiz” dedi.

Tanrıseven’den sürpriz gece denetimi

 “ŞEHİR İÇİ TRAFİK DENETİMİNDE REHBERLİK DE YAPILMALI”

Şehir içi trafik denetimi yapan emniyet ekipleri denetleyen Kaymakam Tanrıseven, “Cezayı gerektiren kusurlarda gerekeni yapalım ancak özellikle gençlere ve motosiklet sürücülerine aynı zamanda rehberlik edelim, uyarıda bulunalım. Devletin hoşgörüsünün temsilcisi olduğunuzu unutmayın” dedi.

EMNİYET EKİPLERİMİZ GÖREVİNİN BAŞINDA

Tire Emniyet Müdürlüğü ve polis merkezini ziyaret eden Kaymakam Tanrıseven, aldığı brifingde ilgili ekiplerin görevi başında olduğunu, vatandaşlarımızın emniyeti için gece gündüz çalıştıklarını yerinde tespit etti. Emniyet mensuplarına teşekkür eden Kaymakam Tanrıseven, Tire’nin huzur ve güven kenti olduğunu söyledi.

TİRE DEVLET HASTANESİ ACİL SERVİSİNDE KAYMAKAM TANRISEVEN HEYECANI

Denetimlerini Tire Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyaret ederek sürdüren Kaymakam Tanrıseven, görev yapan personelle ve bazı hasta ve hasta yakınları ile sohbet etti. Acil servise Günde 100 – 300 arasında hasta geldiğini öğrenen Dr. Hasan Tanrıseven, “Yoğun bir çalışma temponuzun olduğunu biliyorum ama sizden ricam yorgun ve yoğun olduğunuz anlarda bile güler yğüzünüzü eksik etmeyin, vatandaşı rahatlatın” dedi. Hastalarla sohbet eden Kaymakam Tanrıseven, Acil Servis personelini çalışmalarından dolayı tebrik etti.

JANDARMA KARAKOLUNA GECE ZİYARETİ

Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, yol uygulaması yapan Jandarma ekiplerini yerinde ziyaret ederek bilgi aldı.   Tanrıseven, Kırsalda görev yapan Büyükkale Mahallesi jandarma karakol komutanlığını ziyaret eden Kaymakam Tanrıseven, ziyaret sonrasında kahvede oturan vatandaşlarla sohbet etti.

“GECE KÖYE GELEN KAYMAKAM MI OLURMUŞ”

Vatandaşlarla yapılan sohbet sırasında köy sakinlerinden Kamil Yargı (83) “Gece gece köye gelen kaymakam mı olurmuş hiç” dedi. Yine aynı köyde yaşayan 81 yaşındaki Tayip Gürel “Her tarafa gittiğinizi, tarla taka demeden köyleri ziyaret ettiğinizi duymuştuk ama hayatımda ilk kez bir kaymakamı bu saatte buralarda görüyorum. Allah sizden razı olsun. Gelmeniz yeter, çok mutlu olduk” dedi.

MUHTAR KÖTEKLİ “DEVLETİMİZİN GÜLER YÜZÜSÜNÜZ”

Büyükkale Muhtarı Ahmet Kötekli, “Kaymakamımızın methini duyuyorduk, bugün de kendisinden söz ettik. Gecenin bu saatindeki ziyareti bizim için büyük sürpriz oldu. Devletimizin güler yüzüsünüz. Teşekkür ederiz” dedi. Kaymakam Tanrıseven “Tüm çalışmalarımız Sizlerin emniyeti, güvenliği ve refahı içindir. Vatandaş, devlet el ele oldukça kimse bizi tutamaz” dedi.

TANRISEVEN “7/24 VATANDAŞIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”

Kaymakam Tanrıseven, sağlık ve kolluk birimlerine yaptığı ziyarette hem uygulamaları yerinde görmek hem de mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet eden kamu personeline moral vermeyi hedeflediklerini belirterek şunları söyledi: “Vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik, onlarla sohbet ettik. Yaptığım ziyaretlerde, vatandaşlarımızın, personelimizin hizmetlerinden memnun olduğunu gördük. 7/24 vatandaşımızın hizmetindeyiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223