banner277
banner264

Süleyman Övül’den Tire Belediyesi’ne teşekkür

Tire Rahvan At yetiştiricileri ve Binicilik Spor Kulüp Başkanı Süleyman Övül, antrenman sahası çalışmasına başlayan Tire Belediyesi’ne teşekkür etti.

Süleyman Övül’den Tire Belediyesi’ne teşekkür

Tire Rahvan At yetiştiricileri ve Binicilik Spor Kulüp Başkanı Süleyman Övül, Tire’de Rahvan At antrenman sahası olmadığı belediyeye başvuru yapmış ve Tire’de modern bir antrenman sahası talebinde bulunmuştu. Tire Belediyesi, Övül’ün isteğini dikkate aldı ve Bekleme Mevkii’nde saha çalışmasına başladı. Konu ile ilgili duyduğu memnuniyeti dile getiren Övül, yaptığı yazılı açıklamayla Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve Meclis Üyeleri’ne teşekkür etti. Övül yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Tire, ata sporumuz olan geleneksel rahvan at koşu antrenman sahasına kavuşuyor. Şehrin ortasında atıl durumda olan bir alanın çiçek bahçesine dönüşmesi için hummalı bir çalışma başlatıldı. Çalışmalar en yakın zamanda tamamlanacak ve yöremize yakışan koşu sahasına kavuşmuş olacağız.  Yaptığımız müracaata olumlu yanıt veren Tire Belediye Başkanımız Sayın Salih Atakan Duran’a ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Yeni sahamızla birlikte ilk koşumuzu Ekim Ayı’nda tertip edeceğiz. Bununla birlikte binicilik kurslarımızı da ivedilikle başlatacağız. Yeni sahamızın Tire’mize hayırlı olmasını diliyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275