Sevgililer gününde anlamlı program

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçileri, Sevgililer gününde şehit ailelerine ziyarette bulundu. Tanrıseven’in şehit ailelerini ziyaretinde duygusal anlar yaşandı.

Sevgililer gününde anlamlı program
banner244

Ceylan Tanrıseven ve beraberindeki Gönül Elçileri, 14 Şubat Sevgililer gününde, Vatanı uğruna şehit düşen güvenlik kuvvetlerinin ailelerini evlerinde ziyaret etti. Şehit annelerine çiçek veren Ceylan Tanrıseven, “Vatanımızın birliği ve dirliği için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Sevgililer gününde, şehit annelerinin elini öperek, bir ihtiyaçları olup olmadığını sorduk, hayır dualarını aldık” dedi.

TANRISEVEN, ŞEHİT AİLELERİNDEN ASKERLERİMİZ İÇİN DUA İSTEDİ
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven, devletimizin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu belirterek, kendilerinin de Gönül Elçileri olarak bu anlamlı günde şehit annelerini ziyaret ettiklerini söyledi. Tanrıseven, “Bugün sınır ötesinde, Afrin’de askerimiz Vatanımızı korumak için görev yapıyor. Allah yardımcıları olsun. Şehit annelerinin duası makbuldür. Şehit annelerinden, güvenlik kuvvetlerimiz için dua istiyoruz” dedi.

“DEVLETİMİZ HER ZAMAN YANIMIZDA”
Ceylan Tanrıseven ve Tire Gönül Elçilerine teşekkür eden şehit anneleri, Kaymakam Tanrıseven ve eşinin yakın ilgisini her zaman gördüklerini belirterek, desteklerinden dolayı teşekkür etti. 1996’da İç Harekâtta şehit olan Mehmet Göktaş’ın Annesi Emine Göktaş, “Oğlumuzu kaybettiğimiz için ciğerimiz yanıyor ama şehidimizle gurur duyuyoruz. Vatanı için canını feda eden bir çocuğun annesi olmanın onurunu yaşıyorum” dedi. 

“AFRİN’E DUA”
Şehit Anneleri, Suriye topraklarında görev yapan güvenlik kuvvetlerimizin selameti ve muvaffakiyeti için de dua ettiler. Yapılan ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren şehit aileleri, Vatanın birlik ve bütünlüğünün daim olması temennilerinde bulundular.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2018, 09:02
banner246
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221

banner250