banner277
banner264

Saim Yorgan, Çiftçi Malları Koruma Başkanı oldu

Merkez Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’nda yapılan seçim ile yeni başkan İbn-i Melek Mahallesi Muhtarı Saim Yorgan oldu.

banner288
Saim Yorgan, Çiftçi Malları Koruma Başkanı oldu

 Merkez Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’nda yapılan seçim ile yeni başkan İbn-i Melek Mahallesi Muhtarı Saim Yorgan oldu.

Ergün ÇELİK

Tire’de merkez mahallelerin en genç muhtarı olma ünvanını koruyan İbn-i Melek Mahallesi Muhtarı Saim Yorgan yeni dönem Merkez Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’na seçildi. Belediye, Ticaret Odası ve Ziraat Odası meclislerinin aldığı ortak karar ile Merkez Çiftçi Malları Koruma’nın yönetim kurulu üyeliğine atanan Yorgan daha sonra Yönetim Kurulu’nun kendi içinde yaptığı seçim ile başkanlık görevine getirildi. Güleryüzü ve mütevazi tavırlarıyla tüm Tirelilerin yakından tanıdığı Saim Yorgan her zaman çiftçinin yanında olacağını söyledi. HaberTire Gazetesine açıklamalarda bulunan Yorgan; “ Halkımızın teveccühü ile iki dönem önce İbn-i Melek Mahallesi Muhtarlığı görevine getirildim. Bu süre içinde mahalle sınırlarım içinde bulunan herkese elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım. Şimdi de Belediye, Ticaret Odası ve Ziraat Odası Meclisi’nin aldığı kararla Merkez Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı görevine getirildim. Kendim de bir çiftçi olarak çiftçilerimizin sorunlarını sıkıntılarını yakından bilen biriyim. Bundan sonraki süreçte çiftçilerimizin hiçbir konuda mağdur olmaması ve bu kurumun ayakta durabilmesi için var gücümle çalışacağım. 10 yıldır kurumumuzu başarıyla yöneten eski başkanımız Yaşar Özçelik’e bugüne kadar verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 06:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276