Polis memuru toprağa verildi

Tire’de geçtiğimiz gün intihar eden Polis Memuru Mustafa Çekilmez (44) Tire’de kılınan cenaze namazının ardından Zeytinova’da toprağa verildi.

Tire Hükümet Konağı'nda görevli, evli ve 2 kız çocuğu babası polis memuru Mustafa Çekilmez, bilinmeyen bir nedenle bunalıma girdi. Son zamanlara içine kapanık tavırlar sergilediği belirtilen polis memuru dün sabah Hürriyet Mahallesi'nde bulunan evinin yakınlarındaki parkta başına dayadığı tabancayı ateşleyerek yaşamına son verdi.

Polis memuru Mustafa Çekilmez için geçtiğimiz gün ikindide, Tire İmam Hatip Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Bayındır Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk, Tire Başsavcısı Fatih Geliş, Tire Cumhuriyet savcıları Ali Saim Demirkol ve Uğur Taşkıran, İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Okan Özer, Tire Emniyet Müdürü Hasan Özge, Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, Ödemiş Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, Kiraz Emniyet Müdürü Ömüray Bozkurt, Tire Müftüsü Şaban Şadan,  bazı siyasi partilerin temsilcileri, çeşitli kurum ve kuruluşların müdür ve yöneticileri ile Mustafa Çekilmez’in mesai arkadaşı polis memurları ve çok sayıda asker katıldı.

Mustafa Çekilmez, cenaze namazının ardından memleketi Bayındır’a  bağlı Zeytinova Mahallesi'nde toprağa verildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2018, 07:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER