banner277
banner264

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan Otobüs kazalarını önleme toplantıları kapsamında Tire’de de toplantı yapıldı.

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

Son zamanlarda artan otobüs kazalarının önüne geçebilmek için İçişleri Bakanlığı'nca başlatılan Otobüs Kazalarını Önleme toplantıları kapsamında Tire’de de Kaymakam Fatih Çobanoğlu başkanlığında, gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlgili kurum yetkilileri, Oda başkanları ile birlikte, Tire'de faaliyette bulunan otobüs firmaları ve şehiriçi yolcu taşımacılığı yapan Minibüs Kooperatif temsilcileri katıldı.

Toplu ulaşımın merkezinde yer alan şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüslerin yol ve trafik güvenliliğinin sağlanması ve trafik güvenliğini olumsuz yönde etkileyen trafik kazalarının önüne geçilmesi için yapılan toplantıda ilgili birimler tarafından katılımcılara bilgilendirme yapıldı.

Toplumsal farkındalığı arttırmak amacıyla gerçekleştirilen toplantıda katılımcılara kazaların önlenmesi için yapılması gereken faaliyetler aktarıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276