Ömüray Bozkurt, Kiraz İlçe Emniyet Müdürü oldu

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde Emniyet Müdür yardımcısı olarak görev yapan Ömüray Bozkurt, Kiraz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atandı.

Ömüray Bozkurt, Kiraz İlçe Emniyet Müdürü oldu
Ercan ÇELİK
1968 yılında Uşak Banaz’da dünyaya gelen Ömüray Bozkurt, 1993 yılında Malatya Polis Okulu’ndan mezun oldu. Evli ve 2 çocuk babası olan Ömüray Bozkurt, sırasıyla İstanbul, Ağrı, Afyon ve Diyarbakır’da göre yaptıktan sonra 2009 yılında İzmir Kiraz’a 2013 yılında da Tire’ye atandı. Bu süreç içerisinde 2000 yılında açılan Komiser Yardımcılığı sınavını kazanarak ilk rütbesini aldı. 3 yıldır Tire’de Emniyet Müdür Yardımcısı ünvanı ile Emniyet Amiri olarak  görev yapan Bozkurt, aldığı terfiyle 4. Sınıf Emniyet Müdürü oldu ve bugün de Kiraz İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.


Tire’de görev yaptığı süre boyunca hiç yabancılık çekmediğini ve Tire’yi çok sevdiğini belirten Ömüray Müdür, Tire'de beyefendi kişiliği ve görev aşkıyla hem emniyet camiasında hem de halk tarafından sevilen bir polis. 


Biz de HaberTire Gazetesi olarak, Ömüray Bozkurt’u tebrik ediyor, yeni görev yeri Kiraz'da başarılarının devamını diliyoruz.
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2017, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221