O polisler ödüllendirildi…

Tire’de Mayıs ayında yaşlı bir kadının 210 bin lirasını alan telefon dolandırıcısını amansız bir takiple yakalayan 25 polise ilçe Kaymakamı Mehmet Demirezer tarafından üstün başarı belgesi verildi.

O polisler ödüllendirildi…
banner231

Tire’de, telefon dolandırıcısı İ. Baykuş’u adlı zanlıyı başarılı bir operasyonla yakalayıp adalete teslim eden polisler Tire Kaymakamlığı tarafından ödüllendirildi. 24 Mayıs’ta, E. Erkoç isimli yaşlı kadının 210 bin lirasını alan telefon dolandırıcısını amansız bir takiple yakalayan toplam 25 polise ilçe Kaymakamı Mehmet Demirezer tarafından üstün başarı belgesi verildi. Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törende, Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, Komiser Yardımcısı Cafer Şentürk, polis memurları Aycan Potuk, Adnan Kaya, Enver Dursun, Hakan Yavuz, Bilal Uçar, Hasan Enez, Ahmet Atmaca, Celal Karahan, A. Murat Erdinç, G. Gümrah Kar, Rüstem çavuşoğlu, Erkan Gündüz, Şener Sorucu, Hüseyin Gökaslan, Barış Ezik, Adil Aydın, Güven Öden, İsa Ekiz, Siyamettin Sönmezer, Metin Çakar, Cem Saygınlı, Vedat Cengiz ve M. Cengiz Taşdemir gösterdikleri üstün başarıdan dolayı belgelerini aldı. 


“VATANDAŞIN CANI YANIYOR”
Telefonla geçekleştirilen dolandırıcılık olaylarının tüm uyarılara rağmen vatandaşın canını çok yaktığını ifade eden Kaymakam Mehmet Demirezer, “son olayda yapılan ekip çalışmasıyla başarılı bir sonuç alındı. Korkuya kapılan vatandaş mantıklı ve gerçekçi düşünemiyor. Bu konuda az veya çok eğitimli diye ayrım yapmak söz konusu olamaz. Suç ve suçluyla mücadelemiz devam edecek. İlçemizde işlenen suçların faillerini yüzde 96-97 oranında belirliyoruz. Suç oranımız ise her geçen gün düşüyor. Ortaya çıkan tablo gurur verici. Tire huzurlu bir kent olmaya devam edecek” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223