banner277
banner264

Kaymakam Tanrıseven Vatandaşla Buluştu

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, vatandaşlarla buluştu. Tirelilerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda, sorunlar dile getirilirken, vatandaşların Kaymakam Tanrıseven ile yakın diyalogları görülmeye değerdi.

banner288
Kaymakam Tanrıseven Vatandaşla Buluştu

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Toplantı Salonunda gerçekleşen buluşmada Kaymakam Tanrıseven, “Devletimizin bütün kurumları vatandaşımızın hizmetindedir. Sizin hayatınızı kolaylaştırmak için buradayız. Hizmetlerimiz kesintiye uğramadan, artarak devam edecek” dedi.

TANRISEVEN “SİZLER İÇİN BURADAYIZ”

Katılımın yoğun olduğu buluşmada vatandaşlar eğitimden sağlığa; sosyal yardımlaşmadan altyapı hizmetlerine değin çeşitli taleplerinin dile getirdiler. Hem kırsaldan hem de kent merkezinden 7’den 70’e vatandaşların katıldığı toplantı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

“Devletimizin tüm kurumları ile size hizmet etmek, sorunlarınıza çözüm bulmak için buradayız” diye konuşan Kaymakam Tanrıseven vatandaşlara tek tek söz vererek onları dikkatle dinledi. Tanrıseven, vatandaşlar tarafından iletilen sorunlar ve taleplerin, kendisine eşlik eden Kaymakamlık ve Sosyal Yardımlaşma personeli tarafından takip edilmesi ve en kısa sürede sonuçlandırılması talimatını verdi.

“SAYIN KAYMAKAMIM BEN DE YANINIZDAYIM”

Toplantıya katılan vatandaşlardan Kamile Bulgurcu (82), Her türlü sorunuyla ve ihtiyacıyla Kaymakamlığın ilgilendiğini belirterek “Allah, Devletimize zeval vermesin; sizin gibi yöneticileri de başımızdan eksik etmesin. Siz nasıl ki bizim derdimizle ilgileniyorsunuz, yanımızdasınız, ben de sizin yanınızdayım. Allah sizden razı olsun” dedi.

KAYMAKAM TANRISEVEN’DEN ÇOCUKLARA HEDİYE

Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’in vatandaş buluşmasına anneleri ile gelen küçük misafirlerine de sürprizleri vardı. Toplantıda kendisiyle tanışmaya gelen çocuklara hediye vererek sevindiren Kaymakam Tanrıseven çocuklarla da tek tek ilgilenerek sohbet etti. Çocuklara hediye veren Kaymakam Tanrıseven, “Karnenizi getirin yine hediyenizi alın” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275