Kaymakam Tanrıseven Bakanlarla Görüştü

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte İlçemize gelen Bakanlarla görüştü. 

Kaymakam Tanrıseven Bakanlarla Görüştü

Kaymakam Tanrıseven, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanı Ahmet Arslan ile Tire-Belevi yolu ile ilgili bilgi verdi. Bakan Arslan, Tire-Belevi yolu üzerinde hassasiyetle durduklarını belirterek şunları söyledi:
 

BELEVİ YOLU MÜJDESİ
“Ben bizzat yolu yakından takip ediyorum. Vatandaşlarımız, menfi propagandalara inanmasın. Tire-Belevi yolunda gereken çalışmalar yapılıyor. Yolun bir kısmı bu yıl asfaltlanarak hizmete açılacak. Geri kalan kısmı da gelecek yıl tamamlanacak.”
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanı Ahmet Arslan, kamulaştırma sorununun giderilmesi için çalışmalarda bulunan Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’e de teşekkür etti.

BAŞBAKAN YARDIMCISI ŞİMŞEK
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, İlçemize gelen Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile de görüşerek ilçemiz ile ilgili çeşitli bilgiler verdi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
fahrettin kanat tlf 05358298271
fahrettin kanat tlf 05358298271 - 12 ay Önce

Sayın Meslaktaşım Sayın Kaymakamınıza iyi bakın Türkiyeye bu Kaymakam gibi bir kaymakam gelmemiş, Ne yazıkki biz elimizden kaçırdık, Siz elinizden Kaçırmayın, Ona sahip çıkın Bakın Tireyi nerelere getirecek. Selamlar

SIRADAKİ HABER

banner256