Kaymakam, takipçileriyle buluştu

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven Sosyal Medya takipçileri ile buluştu. Vatandaşların görüşlerini önemsediklerini belirten Kaymakam Tanrıseven “Sosyal medya vatandaşa ulaşmak için önemli bir araç” diye konuştu. 

Kaymakam, takipçileriyle buluştu

Tire Kaymakamlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen buluşmada Kaymakam Tanrıseven, sosyal Medya üzerindeki iletişimin hızı ve değiştirici etkisinin önemini vurguladı. Kaymakam Tanrıseven, sosyalmedyada hızlı bir bilgi iletişimi gerçekleştiğini belirterek, takipçileriyle kamu hizmetlerine ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunabildiklerini dile getirdi.

Kaymakam Tanrıseven: “Vatandaşlarımızdan Aldığımız Güçle Yolumuza Devam Edeceğiz”
Sosyal medyayı önemsediğini kaydeden Tanrıseven, takipçileri ile güzel bir dostluk ve iletişim içinde olduklarını sözlerine ekledi. Tanrıseven şöyle konuştu: “Sosyal Medyanın önemi artık herkes tarafından kabul ediliyor. Çünkü burada yapılan bir paylaşım çok kısa zamanda binlerce insan tarafından ilgi görebiliyor. Sosyal Medya talepleri, tartışılan konuları ve paylaşımları anlık olarak takip edebiliyor. Vatandaşların yorum, Dilek ve temennileri de tarafımızdan titizlikle değerlendiriliyor. Ölçülü kullanıldığında, Sosyal medya vatandaşa ulaşmak için önemli bir araç.”

Çetin: “Tire Böyle Kaymakam Görmedi”
Sosyal medya buluşmasına davet edilen vatandaşlar, toplantıda çeşitli görüşlerini dile getirdiler.  Tire Kaymakamlığı ve Dr. Hasan Tanrıseven’in Sosyal Medya hesaplarını takip eden Mestan Çetin isimli vatandaş, sosyal medya buluşmasında “Tire daha önce böyle Kaymakam görmedi, çalışmalarınızı yakından takip ediyorum” dedi.

Ekşi: “Yorumlara Açıksınız”
Sosyal Medya Buluşmasında, Eczacı Ayşegül Ekşi “Sayın Kaymakamım sizi ve sosyal medya hesaplarınızı uzun zamandır takip ediyorum, bilgi ve görüş paylaşımlarınızda bütün paylaşımlarınız yorumlara açık ve görüyorum ki her türlü eleştiriye de açıksınız ve sosyal medyadan çekinmemenizi takdir ediyorum” dedi.

Çinici: “Tire Aradığı Değeri Buldu”
Sosyal Medya Buluşmasına davet edilen vatandaş Filiz Çinici şöyle konuştu, “Kaymakam Bey,sayenizde Tire aradığı değeri buldu, size çok teşekkür ederiz” dedi.
Buluşmanın sonunda Sosyal Medya takipçilerine teşekkür eden Kaymakam Tanrıseven, Tire Kaymakamlığı bahçesinde hatıra fotoğrafı çektirdiler.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER