banner277
banner264

İlçe protokolü vatandaşlarla bayramlaştı

Tire Protokolü Öğretmenevinde düzenlenen Bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Bayramlaşma töreninde, konuşan Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. 

banner288
İlçe protokolü vatandaşlarla bayramlaştı

Belediye Başkanı Atakan Duran, İlçede faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların yöneticileri, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları, Tire Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı. 

       Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven bayramlaşmaya katılanlarla tek tek ilgilendi ve karşılıklı bayram tebrikinde bulundu. 

        

TANRISEVEN’DEN BİRLİK BERABERLİK VURGUSU 

İlçe Müftüsü Şaban Sadan’ın yaptığı dua ile başlayan bayramlaşma töreninde Kaymakam Tanrıseven bir konuşma yaptı. Tanrıseven şunları kaydetti: 

“Bayramlar insanları manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran günlerdir. Bu günleri hep birlikte karşılamanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Ramazan Bayramının getirdiği ulvi değerlerin; bizleri bütünleştiren sıcak ve samimi duyguların toplumun tüm kesimlerini kuşatmasını, bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesine vesile olmasını diliyorum.” 

TANRISEVEN, YOLDAN GEÇENLERİN DE BAYRAMINI KUTLADI

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, bayramlaşma programına gelirken, yolda gördüğü vatandaşların da bayramını kutladı ve onlarla sohbet etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274