Herkesin sorununu dinledi

Tüm zamanını vatandaşların sorunlarını çözmek için ayıran Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in bu günkü konukları tabir yerinde ise 7 den 77 her yaş grubundan vatandaşlarımızdı.

Herkesin sorununu dinledi

Sorunlarını ileten vatandaşlarla tek tek ilgilenen Tanrıseven, ziyarete gelenlerle bire bir ilgilenerek sorunların çözümü için gerekli talimatları verdi. Özellikle ilk kez bir Kaymakam ile karşılaşan çocukların heyecanı ve şaşkınlığı görülmeye değerdi.

Kaymakam Tanrıseven : ‘‘Bu kapı hiç kapanmaz’’
 
Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen buluşmada Kaymakam Tanrıseven, İlçedeki ilk gününden beri vatandaşlarla her platformda ve şartta teşviki mesai içerisinde yakın temas içinde olma gayreti içinde olduğunu belirtti. Vatandaşlara, ilgilerinden dolayı teşekkür eden Kaymakam Tanrıseven, Devletin kapısının herkese ve daima ardına kadar açık olduğunu sözlerine ekledi.

 

Okuma isteklerini Kaymakam Tanrıseven’e duyurdular

Kaymakam Tanrıseven, ziyarete gelen vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek sorunların çözümü için ilgili birimlere gerekli talimatları verdi. Tanrıseven özellikle ziyaretine gelen onlarca minik öğrenci ile yakından ilgilendi. 
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Okullarının nasıl gittiğini, özellikle bir ihtiyaçlarının olup olmadığını hem çocuklara hem de ailelerine sordu. Maddi durumlarının iyi olmamasından dolayı servis isteyen öğrencilere, Kaymakam Tanrıseven, “Öğrencilerimizin eğitimine destek olmak asli görevimizdir. Öğrencilere servis konusunda gerekli desteği vereceğiz” dedi. Öğrenciler ve velileri, sorunlarını çözen Kaymakam Tanrıseven’e teşekkür etti.

Görüşmeye gelen vatandaşlar, eğitim sağlık ve sosyal yardımlaşma konuları başta olmak üzere çeşitli konularda sorunlarını İlçenin mülki amirine doğrudan iletme fırsatı buldular.
 
 

“Bize iletmiş olduğunuz her konunun takipçisiyiz”
 
Vatandaşları ilgiyle dinleyen Kaymakam Tanrıseven’e vatandaşlar teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Kaymakam Tanrıseven, Kendilerine iletilen her sorunun takipçisi olacağını ve çözüm için tüm imkanları kullanacağını sözlerine ekledi. Kaymakam Tanrıseven misafirlerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek her zaman gönül rahatlığıyla ziyarete gelebileceklerini sözlerine ekledi.
Vatandaşlarla buluşmada Kaymakam Tanrıseven’in yanında Belediye Başkan yardımcısı Mengü Önler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Erkut, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Y. Murat Karakaptan, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdür V. Naile Özkürkçüler ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Tire Hizmet Birimi yetkilisi de hazır bulundu.
Belediye Başkan Yardımcısı Mengü Önler ve birim amirleri de iletilen sorunlarla ilgili notlar alarak, çözüm için gerek çalışmanın yapılacağını belirttiler.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223