Güngör, “Kuyu için benden defalarca yardım istediler”

Basında yer alan “İZSU suyumuza dokunma” başlıklı haberin yayınlanması sonrasında, bir açıklama yapma gereği duyan CHP İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Tire üyesi Mustafa Güngör, “İZSU’ya tepki gösteren Yeğenli ve Kazanlı muhtarları kaç defa benden buraya İZSU tarafından kuyu açılsın diye yardım istediler. Şimdi kuyu açan İZSU’ya karşı çıkmak için eylem yapıyorlar. Bu anlaşılır gibi değil” dedi.

Güngör, “Kuyu için benden defalarca yardım istediler”

“SU HERKESE LAZIM”
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ve BŞB Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kentin bütün fertlerine ve bölgelerine ayrım yapmaksızın hizmet götürmeye çalıştığı ve İzmir’in kaynak ve olanaklarının en adil şekilde tüm İzmirlilerin kullanımına sunulmaya çalışıldığının altını çizen Güngör, “Bugün insanlar, elektriksiz yaşayabilir ama susuz yaşayamaz. Su herkese lazım. Susuz kaldık. İZSU bizim için derinlerdeki yer altı suyunu çıkarsın diyerek yardın isteyen köylü vatandaşlarımız, şimdi yapılan çalışmaların durdurulmasını istemeleri doğru değildir.” şeklinde konuştu. 

“İZMİR BŞB HİZMETİ İZMİR’İN HER KÖŞESİNE EN ADİL ŞEKİLDE GÖTÜRME ÇABASINDA”
İzmir Büyukşehir Belediyesi’nin Yeğenli ve Kazanlı bölgesindeki üretim yollarını en güzel şekilde yaptığını hatırlatarak sözlerini sürdüren Güngör, “Hizmeti her yönüyle üreticimize, köylümüze, çiftçimize götürmeye çalışan İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ve onun halkın dostu olan Başkanı Aziz Kocaoğlu’na haksızlık yapmayalım” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223