Ferihan Delikanlı, gözyaşları arasında defnedildi

Tireli işadamı Mehmet Delikanlı’nın annesi Ferihan Delikanlı’nın cenazesi, Tire’de defnedildi.

Ercan ÇELİK

Mehmet ve Hatice Delikanlı’nın ve Nalan Filiz’in anneleri, Esat – Sena Filiz, Tolga – Nilay Ekinci’nin ananeleri, Ahmet ve Gülce Delikanlı’nın babaanneleri Ferihan Delikanlı, dün gece tedavi gördüğü İzmir Medikal Park’ta hayatını kaybetti.

Yaklaşık 15 gün önce mide rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırılan Delikanlı, dün gece çoklu organ yetmezliği sebebiyle hayatını kaybetti.

Delikanlı’nın cenaze namazı Tire İmam Hatip Camii’nde kılındı. Cenazeye Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Eski Bakan Halil Çulhaoğlu, Tire Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Çapkınoğlu, Belediye Meclis Üyeleri,  siyasi parti temsilcileri, Tire’den ve Tire dışından çok sayıda işadamı ve vatandaş katıldı.

Cenaze, camiden alınarak Tire Asri Kabristan’daki aile mezarlığına defnedildi. Çevresinde oldukça sevilen biri olan Ferihan Delikanlı’nın vefatı, sevenlerini ve yakınlarını yasa boğdu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bsk
Bsk - 11 ay Önce

Sayın değerli büyüğümüz Mehmet DELİKANLI Abimiz Sevgili dostumuz merhume Allah’tan rahmet dileriz. Rabbim mekânını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.

SIRADAKİ HABER

banner221