Egemen Bökü HaberTire Gazetesi’nde yazacak

Türkiye Satranç Federasyonu Tire İlçe Temsilcisi Egemen Bökü, bundan böyle HaberTire Gazetesi’nde yazacak. 

Egemen Bökü HaberTire Gazetesi’nde yazacak

Yürüttüğü projelerle gelecek nesillere güzel eserler bırakmayı hedefleyen, satranç sporunu Tire’de yaygınlaştıran, düşünen, tasarlayan ve karar veren çocukların yetişmesinde büyük katkıları olan Egemen Bökü, HaberTire Gazetesi’nin köşe yazarları arasındaki yerini aldı. Özel bir bankada görevli olan Bökü, HaberTire Gazetesi’nde satranç sporuna ilişkin yazıları kaleme alacak. Çocuklara satrancı sevdirme yöntemleri, satranç eğitimi ve satranç sporunun bilinmeyen yönlerini de ele alacak olan Bökü, zaman zaman güncel konuları da köşesine taşıyacak. Egemen Bökü’nün ‘Satranç Tarihi’ başlıklı ilk yazısı yarın HaberTire Gazetesi’nin internet sitesinde yayımlanacak. 
Bizler de HaberTire Gazetesi olarak ailemize yeni katılan yazarımız Egemen Bökü’yü tebrik ediyor, yazılarının ve başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. 


EGEMEN BÖKÜ KİMDİR?
23 Nisan 1982 yılında Dünya’ya gelen Egemen Bökü, Merhum Emekli Öğretmen Bülent Bökü ve Öğretmen Nurten Bökü’nün 2 çocuğundan biridir. Tire Kutsan Anadolu Lisesi’nin 2000 yılında verdiği ilk mezun öğrencilerinden biri olan Bökü, Tire’de özel bir bankada çalışmaktadır.  Satrançla ilgili Tire’de sayısız çalışmalar yapan Bökü, evli ve 1 çocuk babasıdır. Egemen Bökü bir süre önce babası Öğretmen Bülent Bökü’yü ani bir kalp krizi sonucu kaybetmişti. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ATEŞ
Mehmet ATEŞ - 12 ay Önce

Tebrik ediyorum sevgili dostum. Başarılarının devamını diliyorum. Yazılarının zevkle okunacağına inanıyorum.

OGEDAY İĞLİ
OGEDAY İĞLİ - 12 ay Önce

Gazetemiz için çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. tebrik ederim.

İrfan top
İrfan top - 12 ay Önce

Haylrll olsun.
Sadrac bir zeka oyunudur haylrll olsun

Rıfat Demir
Rıfat Demir - 12 ay Önce

Santranç turnuvası düzenlenemez mi?

SIRADAKİ HABER

banner256