Ege Yerel Haber Ağı Kuruldu

İzmir ve ilçelerinde faaliyet gösteren haber sitesinin biraraya gelmesiyle Ege Yerel Haber Ağı kuruldu.

ED Danışmanlık öncülüğündeki oluşum hakkında bilgi veren Ege Yerel Haber Ağı sözcüsü Erkan Doğan, amaç ve projelerini anlattı. 
Politika, siyaset, tarih, kent haberciliği alanlarında öncü haber sitelerinin katılımıyla Ege Yerel Haber Ağı’nı oluşturduklarını belirten Erkan Doğan, haber portalları arasında dayanışma, ortak çalışma, bilgi ve deneyim paylaşımını sağlamayı amaçladıklarını söyledi.
Ege Yerel Haber Ağı Buluşmaları adı altında gerçekleştirdikleri toplantılarda önemli projeleri masaya yatırdıklarını belirten Doğan, “Oluşturduğumuz Ege Yerel Haber Ağı platformu kapsamında Sosyal Medya, YouTube gibi alanlarda eğitimler planlıyoruz. Yerel haberciliğin gelişmesi için yaptığımız çalışmaların  bünyemizdeki haber portallarına önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum. İzmir’deki muhabir istihdamının artırılması yönünde de projelerimiz var. Ege Yerel Haber Ağı’na katılan tüm sitelerin yöneticilerine güven ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi. 

Ege Yerel Haber Ağı’nda yer alan haber siteleri 
www.gercekizmir.com , www.yerelguc.com , www.haberkime.com, www.egeyebakis.com , www.habertire.com , www.metropolishaber.com , www.bsha.com.tr , www.imghaber.com, www.egelobisi.com , www.gazetedemokrat.com , www.sirketgazetesi.com www.egeyerelhaber.com


 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 01:39
banner246
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221

banner250