Dolar bozdurana bedava akaryakıt

Tire’de bir akaryakıt istasyonu dolar bozdurma kampanyası yaparak indirime gitti.

Dolar bozdurana bedava akaryakıt

Ercan ÇELİK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dolar bozdurma çağrısının ardından Türkiye’nin pek çok yerinden çeşitli kampanyalar ve katılımlar olurken, ilk defa akaryakıt konusunda bir işadamı kampanya yaptı. Tire’de hizmet veren Gül Petrol Lukoil sahibi ve Ak Parti Tire Gençlik Kolları Eski Başkanı Efdal Gül, yaptığı çağrıyla, vatandaşları dolar bozdurmaya çağırdı.

300 dolar ve üzeri para bozdurup dekontunu Gül Petrole getiren herkese, 30 liralık akaryakıt ya da LPG ücretsiz olarak verilecek.

“VATANIMIZI KİMSEYE PEŞKEŞ ÇEKTİRMEYİZ”

Kampanyanın başladığını belirten işadamı Efdal Gül, “ABD tarafından geçmişten beri ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne darbe vurmaya yönelik bir çok girişimler oldu. Millet olarak üzerimize oynanan tüm oyunları boza boza bu günlere kadar geldik. Şimdi de kur oyunu ile ekonomimizi alaşağı etme girişimiyle karşı karşıyayız. Sağcı solcu, ocu bucu demeden daha fazla bir ve beraber olmamız gereken bir sürece girdik. Bu zor günleri omuz omuza ve dayanışma içinde atlatacağız. Bu güzel vatanımızı kimseye peşkeş çektirmeyiz.” Dedi.

Kampanyadan faydalanmak isteyenler 300 dolar ve üzeri bozdurup, dekontunu alarak Gül Petrol’ün yolunu tutuyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 23:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih sağlam
Fatih sağlam - 7 ay Önce

Bankalara bozdursunlar döviz burolarına değil...

Mehmet Kırlı
Mehmet Kırlı - 7 ay Önce

Önce kendin dövizlerini bozdur dekontunda herkesin görebileceği bir yere as ondan sonra vatandaştan iste

SIRADAKİ HABER

banner256