Beko, “Yılın Annesi”ni seçti

Beko’nun 14. Kez düzenlediği “Yılın Annesi” yarışmasının sonuçları belli oldu. Delikanlı Ticaret’te yapılan ödül törenine Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven de katıldı.

Beko, “Yılın Annesi”ni seçti

Ercan ÇELİK

Tire‘de BEKO Yılın Annesi ödülü Tire Yardım Sevenler Derneği Başkanı Emekli Öğretmen Ferhan Uygun'a verildi. Delikanlı Ticaret’in Teira AVM’deki yeni showroomunda düzenlenen törene Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Firma Sahibi Ahmet Delikanlı ve BEKO İzmir Bölge Yöneticilerinden Sami Tıraş katıldı. Ferhan Uygun’a Beko D80 HP kurutma makinesi hediye edildi.

60 üniversite öğrencisi okutup ve aynı zamanda onlara annelik yapan Dernek adına ödülü Ferhan Uygun kabul etti. Uzun yıllar Kız Meslek Lisesinde idarecilik yapmış emekli öğretmen Yılın Annesi olarak seçilmiş olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Beko firması tarafından düzenlenen ve aynı firmanın bayisi olan Delikanlı Ticaret’te düzenlenen törende çamaşır kurutma makinası hediye edildi. Törene katılan Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven Yılın Annesi Uygun'a belge ve hediye verdi. Kaymakam Tanrıseven, öğrencilere destek olan Ferhan Uygun’u tebrik etti.

Tören çıkışı basın mensupları ile kısa süre sohbet eden Kaymakam Tanrıseven, tüm annelerin anneler gününü kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221