banner277
banner264

Başkan Duran'dan #Evdekal Çağrısı

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle Tireli vatandaşlara evde kal çağrısı yaptı.

Başkan Duran'dan #Evdekal Çağrısı

Başkan Duran Tire Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı dezenfektasyon ekibi ile "Biz sizin için çalışıyoruz, siz de bizim için lütfen evde kalınız" yazılı dövizlerle birlikte fotoğraf çektirdi.

Bu virüsten korunmak için ilk önlemin evde kalmak olduğunu hatırlatan Başkan Duran  Tireli halkımızdan rica ediyorum evde kalalım" dedi.

Korona virüsü tehdidi başladığından bu yana belediye olarak parklar, mesire alanları, ortak kullanım yerleri, camiler ve okulları dezenfekte ettiklerini de sözlerine ekleyen Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran daha önce kronik rahatsızlık yaşayan, hamile ve 65 yaş üstü vatandaşlarımız için çağrıda bulunmuştum şimdi de tüm vatandaşlarımıza rica ediyorum mecburi olarak işimiz olmadığı sürece lütfen evimizden çıkmayalım. Çıktığımız zamanda da kimseyle temas etmeyelim" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bşk
Bşk - 2 hafta Önce

Kime diyorsunz....cıkın bakın birkere OHL ilan edin ozaman.ne esnaf dinlio nede insanlar anlıo...
Kemalpaşada cıktı torbalıda cıktı.taşıyıcı var olmzı gerekmez yan yana tpplu ve insnlar dışarda ise yapacak birşey yok.bnu siz düşinmeainz lazım.devlet size yetki verdi. Gerekşrse OHL ilan edin 2 5 gün kapalı yapın kimlerin açmasını istiorsanz onları sırayla acın.

SIRADAKİ HABER

banner274