Başkan Duran Başkanlar Zirvesine Katıldı

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in davetiyle düzenlenen ‘’Başkanlar Zirvesine’’ katıldı.

Başkan Duran Başkanlar Zirvesine Katıldı

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’nin daha önceden planlanan programlar nedeniyle katılamadığı yemekli toplantıya İzmir’de Millet İttifakı’ndan aday olup seçimleri kazanan 23 Belediye Başkanı yer aldı.

DURAN ‘’BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ÇOK GÜZEL’’

Eşi Necibe Duran ile birlikte, Tunç Soyer ve eşi Neptun Soyer’in misafiri olan Salih Atakan Duran ‘’Seçimin hemen sonrasında, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer’in ev sahipliğinde İzmir’de seçimi kazanan Millet İttifakı’nın Belediye Başkanları olarak, bir araya geldik. Bu yemek İzmir’de belediye başkanları arasındaki birlik ve beraberliğin ne kadar güzel olduğunun göstergesidir. Tunç Başkanımıza bu nazik davetleri nedeniyle teşekkür ederiz. İnşallah yakın bir zamanda kendilerini Tire’de ağırlamayı düşünüyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Tire Belediyesi olarak vatandaşlarımıza hizmet için el ele verip çalışacağız’’ dedi.

SOYER ‘’ KUTLAMAK İSTEDİK’’

Toplantı sonrasında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, “Çok yoğun bir kampanya dönemi yaşandı. Herkes çok emek verdi, çok yoruldu. Güzel anıları paylaştık. Hakikaten güzel anılar, güzel espriler vardı. Başkanlarımızla bunları paylaştık. Çok gururluyum. Bütün arkadaşlarım canla başla çalıştı. Çok başarılı bir sonuç ortaya kondu. Çok iyi sonuçlar alındı. Dolayısıyla bunu kutlamak istedik. O zor, yıpratıcı kampanya dönemini birlikte tekrar anıları anarak kutlamak istedik. O nedenle bir araya geldik ve çok güzel bir buluşma oldu” açıklamasında bulundu.

KİMLER KATILDI?

Başkan Soyer ve eşi Neptun Soyer’in ev sahipliği yaptığı, Tarihi Asansör ’de gerçekleşen buluşmaya Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve eşi Necibe Duran, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Beydağ Belediye Başkanı   Feridun Yılmazlar, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Dikili Belediye Başkanı  Adil Kırgöz, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Seferihisar Belediye Başkanı  İsmail Yetişkin, Konak Belediye Başkanı  Abdül Batur, Foça Belediye Başkanı  Fatih Gürbüz, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Çeşme Belediye Başkanı  Ekrem Oran, Karaburun Belediye Başkanı  İlkay Girgin Erdoğan, Menderes Belediye Başkanı  Mustafa Kayalar, Gaziemir Belediye Başkanı  Halil Arda, Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet Eriş, Narlıdere Belediye Başkanı  Ali Engin, Urla Belediye Başkanı CHP’li İbrahim Burak Oğuz , Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, Çiğli Belediye Başkanı  Utku Gümrükçü, Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet Eriş, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç eşleriyle katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER