Başkan Çiçek’ten Kaymakam Tanrıseven’e ziyaret

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti.

Başkan Çiçek’ten Kaymakam Tanrıseven’e ziyaret

 Ziyarette 2017 yılı değerlendirmesi yapılarak 2018 yılının planlaması üzerinde duruldu. Kaymakam Tanrıseven’in tire2nin marka değerini artıracaklarını belirtti.
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, 2017 yılının tire’nin gelişmesi açısından son derece verimli geçtiği, 2018 yılında da aynı tempoda ve kararlılıkla çalışmaların sürdürüleceğini vurguladı. Geçen yıl, türe’de yükseköğretimin geliştirilmesi, eğitimde kalitenin artırılması için ciddi çalışmalar tapıldığını belirten Tanrıseven şunları söyledi:


“TİRE SÜTÜN BAŞKENTİ”
“Türkiye’nin tek yedinci düzey (Stage 7) Hastanesi Tire’de. İlçemiz tarım ve hayvancılık potansiyeli açısından çok önemli konumda. Yeni sanayi tesisleri ile Tire sütün başkenti haline geldi. Gastronomi turizmi açısından da Tire oldukça tercih edilen bir ilçe konumunda.”
 

TANRISEVEN “TİRE’NİN MARKA DEĞERİ ARTACAK”
“Mevcut ile yetinmiyoruz. Amacımız Tire’yi turizmde geliştirmek, sanayiyi de daha iyi konuma getirmektir. Tire’nin marka değerini artırmak için Belediye başta olmak üzere sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarımızla elbirliği ile çalışacağız.
 

ÇİÇEK “TİRE SPOR VE TURİZMİ GELİŞTİRECEĞİZ”
    Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Kaymakam Tanrıseven’e altyapı, spor ve restorasyon çalışmaları başta olmak üzere Belediyenin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. 
    Tire Stadının tamamlanma aşamasına geldiğini belirten Başkan Çiçek, han ve iş merkezlerinin restorasyonu ile Tire’nin spor merkezi ve kültür turizmi için ciddi bir destinasyon haline geleceğini belirtti.
 

TANRISEVEN’E TEŞEKKÜR
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’e yattığı hizmetler için teşekkür eden Başkan Çiçek, Tire için yapılacak her türlü hizmete destek vereceklerini belirtti.
Alt yapı, Eğitim ve Spor konularının ön planda olduğu görüşmenin bir bölümünde İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan Karpuz da hazır bulundu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER