Başkan Çiçek'e bir ödül daha

Türkiye Futbol Adamları Derneği “İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır” diyerek Spor camiasına katkıda bulunan isimlere ödül verdi. Birçok ödülün dağıtıldığı törende Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’e “Onur Ödülü” verildi.

Başkan Çiçek'e bir ödül daha
banner244

Bu ödülü en güzel köşemde sergileyeceğim diyen Başkan Çiçek ödülünü İzmir Şube Başkanı Bahri Vreskala’nın elinden aldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek şunları söyledi “Sporu yaşamımın hiçbir döneminde hayatımdan çıkarmadım. Basketbol ve voleybol branşlarında profesyonel sporcu olarak forma giydim. Kısa bir dönem futbol da oynadım. Ben matematik öğretmeniyim ama çoğu insan beni beden eğitimi öğretmeni zanneder çünkü dediğim gibi ben sporsuz bir hayat sürmedim. Belediye başkanlığında 3. dönemim, futbol , basketbol, voleybol, tenis, briç , atletizm hemen hemen her branşta takımlarımız var. İnanın oyuncularımızın üzerine titriyoruz. 

Futbol takımımız 3.ligde alt yapıda 200’e yakın öğrencimiz var ve hepsi çok değerli antrenörler tarafından yetiştiriliyor . Tire bir çok spor dalında milli takım düzeyinde oyuncular yetiştirmiş bir şehirdir, göreceksiniz alt yapıdaki oyuncularımız Türk Sporu’na ilerde büyük hizmet vereceklerdir.
 

banner246
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221

banner250