banner277
banner264

“Alo Çöp Taksi” Devrede

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın seçim öncesinde hedeflediği projelerden biri olan "Alo çöp taksi" hizmete girdi.

banner288
“Alo Çöp Taksi” Devrede

Tire Belediyesi'nin "Alo çöp taksi" hizmetiyle, vatandaşlarımızın anlık istek ve şikayetlerine daha hızlı cevap verilecek.

Başkan Duran'ın talimatiyla Tire Belediyesi tarafından hizmete sokulan “çöp taksi”ler vatandaşlarımızın aramasıyla mahallelerde biriken çöpleri anında gidip toplayacak. Vatandaşlarımızın 0530 459 37 73 numaralı telefonu aramaları yeterli olacak.

BAŞKAN DURAN "HEDEFİMİZ DAHA TEMİZ BİR TİRE"

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran daha temiz bir Tire hedefi için "Alo Çöp Taksi" hizmetini başlattıklarını ifade ederek  “Tire'nin meydan, kaldırım, cadde ve sokaklarından, mesire alanlarına kadar geniş bir alanda temizlik işlerine önem veriyoruz. Ekiplerimiz bu konuda verimli ve titiz çalışmalar gerçekleştiriyor.

Onların özverili çalışmaları sayesinde Türkiye''nin en büyük pazarını kurulduğu Salı günü ve üretici pazarımızın kurulduğu Cuma gününün sonrasında bile tertemiz bir Tire ile karşılaşıyoruz. Gün geçtikçe büyüyen ve nüfusu artan ilçemizde vatandaşlarımıza daha hızlı hizmet verebilmek için bu uygulamamızı başlattık" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274