Adliye sarayından böyle çıktılar

Fetö-(PDY)’ye yönelik sürdürülen operasyonlar neticesinde firariyken İzmir ilinde yakalanan Tire İmamı Mustafa Ç. ve beraberinde bulunan Levent A. bugün tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Adliye sarayından böyle çıktılar

Ergün ÇELİK

HABER VİDEOSU EN ALT KISIMDA

Geçtiğimiz gün İzmir ilinde polisin yaptığı bir operasyonla yakalanan Tire İmamı Mustafa Ç. ve otomobilinde bulunan Levent A. bugün Tire’de hakim karşısına çıktı. Yaklaşık 4 saat süren sorgu sonucunda Tire İmamı Mustafa Ç. ile beraberinde bulunan ve öğretmen olduğu öne sürülen Levent A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

GÜLÜMSEYEREK KAMERALARA EL SALLADI

Adliye çıkışında basın mensuplarını karşısında gören Levent A. gülümseyerek kameralara el salladı. Gazetecilere “Çekin, gösterin” diye seslenen Levent A. “Terör örgütü diye bizi götürüyorlar. Olmayan bir şey için” dedi. Levent A. gazetecilerin pişman mısınız sorusu üzerine; “Terörist olmayana terörist diyenin Allah belasını versin” dedi.

 

“ALLAH BÜTÜN TERÖR ÖRGÜTLERİNİN BELASINI VERSİN”

Adliye çıkışında polis arabasına binerken kameralara konuşan Tire İmamı Mustafa Ç. ise “Allah bütün terör örgütlerinin belasını versin. Bu darbeyi yapanların, planlayanların hepsinin Allah belasını versin” dedi.

  

HABER VİDEOSU:
Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2016, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223