banner277
banner264

Adaylardan, Kaymakama ziyaret

Yerel Seçimler öncesinde Tire AK Parti Belediye Başkan adayı M. Selman İçelli ve muhtar adayları ayrı ayrı Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti. 

banner288
Adaylardan, Kaymakama ziyaret

Ak Parti Adayı olarak açıklanan Selman İçelli, Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’e nezaket ziyaretinde bulundu. Tanrıseven’e çalışmaları hakkında bilgi veren İçelli, yerel seçimler ile ilgili olarak dilek ve temennilerini iletti.
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, seçimlerin İlçemiz ve Ülkemize hayırlar getirmesini diledi. AK Parti Tire Belediye Başkan Adayı M. Selman İçelli’ye AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mert Falakalı eşlik etti.
 

TANRISEVEN, MUHTAR ADAYLARINI DİNLEDİ
Yerel seçimler yaklaşırken Mahalle Muhtar adayları da Kaymakam Tanrıseven’e ziyarette bulundu. Seçim hazırlıklarını ve sorumluluk almak istedikleri mahalleler için hazırladıkları projelerini Tanrıseven’e anlatan Muhtar adayları, huzurlu geçen bir seçim sürecinin sonunda ilçeye katkı sunmak istediklerini ifade ettiler. 
 

TANRISEVEN: ‘‘SEÇİMLER HİZMET YARIŞIDIR’’
Adayları tek tek dinleyen Kaymakam Tanrıseven seçim süreçlerinin her zaman bir hizmet etme yarışı anlayışıyla geçmesi gerektiğini söyledi. Kaymakam Tanrıseven, seçimlerin huzur içinde geçmesi için gerekli tedbirleri aldıklarını belirterek, “Seçimlerde tüm adaylara çalışmalarında başarılar diliyorum. 2019 Yerel seçimleri Tire’mize ve Ülkemize hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.
AK Parti Belediye Başkan adayı M. Selman İçelli’nin yanı sıra yerel Yönetimlere talip olan Çayırlı Mahallesi Muhtar adayı Hüseyin Savran, Fatih Mahallesi Muhtar adayı Ahmet Gülcüoğlu, Hürriyet Mahallesi Muhtar adayı Elmas Yalçın, Karateke Mahallesi Muhtarı Erkan Tutkaç ayrı ayrı Kaymakam Tanrıseven’e ziyarette bulundu. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274