YILDIZ ES MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.

YILDIZ ES MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.
Sektör İnşaat & Yapı
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 109
Telefon 02325124904
Faks 02325127800
Web Sitesi http://www.yildizesmuhendislik.com/
Adres GÜMÜŞPALA CAD. NO:113 TİRE
İl/İlçe TİRE / İzmir
Firma Hakkında
Yıldız Es Mühendislik

Şirketimiz, 1984 yılında Tire’de Gümüşpala Caddesi’nde şahıs firması olarak, mühendislik hizmetleriyle faaliyetine başladı. Gösterdiği güven, itimat ve dinamizmi ile kısa sürede ilçemiz ve çevresinde birçok elektrik ve trafo tesislerinin yapımını üstlendi.

1986 yılında Atatürk Caddesi’nde inşaat malzemesi satışı ile inşaat sektörüne adım attı.

O dönemin inşaat sektöründe hız kazanan yazlık site inşaatlarında görev alarak, sitelerin mekanik ve elektrik komple tesisatlarını üstlendi.

Gümüldür, Çeşme, Kuşadası, Davutlar ve Bodrum’da sitelere ait elektrik tesisatları, mekanik tesisatların yanı sıra trafo tesislerinin yapımını gerçekleştirdi. Bu inşaatlara ait, seramik, batarya, vitrifiye gibi iç tesisat malzemelerinin tedarikçiliğini yaptı.

1994’te Tire Organize Sanayi Bölgesi’nin kuruluşuyla bölgedeki birçok işletmenin elektrik ve trafo tesislerinin proje, elektrik ve trafo tesislerinin yapımlarını gerçekleştirdi.

Şirketimiz 2010 yılından itibaren faaliyetini tekrar Gümüşpala Caddesi’ndeki kendi binasında elektrik ve trafo tesisleri, elektrik mühendisliği hizmetleri, doğalgaz, ısıtma ve soğutma tesisatları, makine mühendisliği hizmetleri, inşaat malzemeleri olmak üzere hizmetine devam etmektedir.

banner127