banner277
banner264

Öz Karadeniz Ekmek Fırınının Yeni Şubesi TOKİ’de Açıldı

Tire’de yıllardır faaliyet gösteren Öz Karadeniz Ekmek Fırını, TOKİ Mahallesi’nde yeni bir şube açtı. Görkemli açılış törenine yüzlerce davetli katıldı.

Öz Karadeniz Ekmek Fırınının Yeni Şubesi TOKİ’de Açıldı

TOKİ Mahallesi’nde gerçekleştirilen açılış töreni Tire’de bulunan siyaset, ticaret ve sivil toplum camiasını bir araya getirdi. Açılıştan önce kapı önünde bir gelenek olarak yapılan kurban kesimi gerçekleştirildi. Kurdele kesim töreninden önce bir konuşma yapan Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı istihdam vurgusu yaparak şöyle konuştu. Delikanlı, “Ekonomik krizin olduğu, işlerin sıkıntıda olduğu dönemde Kemal Kılıç kardeşimizin böyle bir iş yeri açıp istihdam sağladığı için kendisini kutluyorum. İstihdam şuan da çok önemli ve Kemal Kılıç burada ekmek üretiyor. Yaptığı iş çok kıymetli dünyanın en güzel kokusu ekmek kokusuymuş. Ben işlerinin açık olmasını, daha da bereketli olmasını temenni ediyorum. TOKİ daha da büyüyecek 530 konut daha buraya gelecek çok büyük bir pazar olacak inşallah. Ben şimdiden bereketli kazançlar diliyorum, Allah utandırmasın bol bereketli hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Mehmet Delikanlı, Kemal Kılıç ve beraberindeki heyet kurdeleyi keserek açılış törenini gerçekleştirmiş oldu. Katılımcılara mekanı tanıtan işletme sahibi Kemal Kılıç misafirleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Açılışın ardından HaberTire Gazetesi’ne konuşan işletme sahibi Kemal Kılıç;

“2006 yılında Ali Kasap’ın yanında bulunan küçük bir dükkanda bu işe başladım. 2009 yılında ise Tariş depolarının bulunduğu alanda kendi dükkanımı açma fırsatı buldum. Aradan geçen 10 yılın ardından Allah’a şükür bugün burada ikinci fırınımızı toplamda da üçüncü işletmemizi açtık. Ben bugün burada olan bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Sağ olsun Ticaret Odası Başkanımızda burada bir konuşma yaptı ona da ayrıca teşekkürlerimi belirtmek istiyorum.  İlk günkü heyecanla, kalitemizden taviz vermeden, istikrarımızı koruyarak burada da üretimimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276