banner277
banner264

Dev mezbahanın temeli atıldı

Uzun yıllardır Tire’ye mezbaha sektöründe hizmet veren Uzunay Et, yeni kurulacak Gökçen Mezbahası’nın temelini attı. 

Dev mezbahanın temeli atıldı

İzmir’in en modern Mezbahası Tire’de yükseliyor. Tire’de kurulacak olan Mezbaha, birçok yönüyle diğer mezbahalar arasında öne çıkıyor. Yıllardır Gökçen Mezbahası’nı işleten Uzunay Et firması Tire Gökçen Yolu üzerinde günlük 100 büyükbaş hayvan kesim kapasiteli yeni modern mezbahanın temelini attı. Düzenlenen temel atma törenine Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Tire İlçe Jandarma Komutanı Okay Cansu, gibi isimlerle birlikte çok sayıda davetli katıldı. İzmir ilinde bir ilk olan tam otomatik sığır işleme hattına sahip olan mezbaha kısa süre içerisinde tamamlanarak bölge halkına hizmet verecek. 

10 MİLYON LİRALIK YATIRIM
Uzunay Et Kurucuları Ayhan ve Burhan Uzunay tarafından Tire’ye kazandırılan modern mezbahanın yatırım bedeli 10 Milyon TL’yi aşıyor. Bünyesinde 50 kişiye istihdam sağlayacak olan yeni Gökçen Mezbahası hem bölgedeki hayvan yetiştiricileri hem de kasaplar için büyük kolaylıklar sağlayacak. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rüşti tolan
Rüşti tolan - 3 ay Önce

HAYIRLI ugurlu olsun

Bşk
Bşk - 3 ay Önce

Ne ararsan kesilior....gece gündüz demeden....biraz akıllı olan yerinde memleketine faydalı olr.boşver ya dersenz...bundan snra kendizi kandrrsınz....OKEY

SIRADAKİ HABER

banner276