Tire’de toplu sünnet şöleni

İpekçiler mahallesi muhtarı Berna Kireşçi’nin organize ettiği toplu sünnet şöleninde toplam 10 çocuk hayırseverlerinde katkılarıyla sünnet ettirildi.

Tire’de toplu sünnet şöleni

 

İzmir’in Tire ilçesinde, İpekçiler mahallesi muhtarı Berna Kireşçi’nin organize ettiği toplu sünnet şöleninde, dar gelirli toplam 10 ailenin çocukları, belediye ve hayırseverlerin katkılarıyla sünnet ettirildi. İstasyon Salonu’nda düzenlenen sünnet şölenine Tire Kaymakamı Mehmet Demirezer, Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, Jandarma Komutanı Yzb. Emre Davutoğlu, AK Parti Tire İlçe Başkanı Mehmet Çeltikçoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meral Ünalan, sünnet çocuklarının aileleri ile çok sayıda davetli katıldı. Takı töreninde, protokol üyelerinin çeyrek altın taktıkları sünnet çocukları için her şey eksiksiz düşünüldü. Okunan mevlidin ardından, davetlilere yemek verildi. Oluşturulan konvoyu, halk oyunları ekiplerinin gösterileri izledi. Canlı müzik eşliğinde eğlenen sünnet çocukları şölende unutulmaz bir gün yaşadı.

 

“ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

İpekçiler Mahallesi Muhtarı Berna Kireşçi, “Şölenimize tam destek veren Belediye Başkanımız Tayfur Çiçek, hayırseverler Mustafa Ayhan ve Ahmet Ergün, Zabıta Müdürü Tarık Bolpaça ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Birlik ve dayanışma içinde önemli bir etkinlik gerçekleştirdik. Bugün sünnet olan çocuklarımızla birlikte, ilçemizde yaşayan tüm çocukların daha iyi yetişmeleri ve daha iyi eğitim almaları için benzer etkinlikleri sürdüreceğiz” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223