Milliyetçi camia bu konserde buluştu

Geçen yıl ramazan ayında elim bir trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı olan Tireli Abdullah Buğra Koçlar’ın anısına Tire Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen gecede Tireli milliyetçi camia mensupları buluştu. Milliyetçi çevrelerin en çok beğendiği ses sanatçılarının başında gelen Ahmet Şafak’ın yaklaşık 1 saat süren konserinin de yer aldığı anma gecesi etkinliğine ilgi, soğuk havaya rağmen, büyük oldu.

Milliyetçi camia bu konserde buluştu


KOÇLAR AİLESİ DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI
Ev sahibi olarak tüm konuklarla yakından ilgilenen Ülkü Ocakları Tire Başkanı Hızır Şenol, gecenin ithaf edildiği Abdullah Buğra Koçların ailesinin yanından ayrılmadı. Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Başkanı olarak atanan baba Ali Koçlar ile anne Gülgezer Koçlar, çok sevdikleri oğulları anısına, dava arkadaşları tarafından organize geceden dolayı duygu dolu anlar yaşadılar. 


ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI KILAVUZ DA KATILDI
Tire Gölet Mesire alanında yapılan, Ülkü Ocakları etkinliğine üst düzey katılım oldu. Katılan isimler arasında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Sait Şanlı ve MHP İzmir İl Teşkilatı yöneticilerinden; Süleyman Bozkurt ve Ali Peynirci, MHP Tire eski ilçe başkanlarından Bayram Demirel ve eşi de yer aldı.

Tire Ülkü Ocakları mensubu gençlerin hareket kattıkları gecede sahne alan Ahmet Şafak’ın parçaları büyük beğeni topladı. Ahmet Şafak, programda Mardin Kızıltepe’de terör operasyonlarında gazi olan ailesi Tire’de yaşayan genç özel hareket polisi İskender Kul için de şarkı seslendirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223