Masal gibi bir düğünle, dünya evine girdiler

Tire’nin tanınmış ailelerinden Tabakoğlu ailesinin oğlu Mehmet Can, Elden ailesinin biricik kızları Sevinç ile evlenerek yuva kurdu.

Masal gibi bir düğünle, dünya evine girdiler

Geçtiğimiz gece Arena Düğün Salonları açık hava düğün bahçesinde gerçekleşen ve yüzlerce konuğun katıldığı muhteşem düğün merasimi masallardaki gibi geçti. Aylin ve Selahattin Tabakoğlu ile Hacer ve İlhan Elden çiftleri, çok sevdikleri çocuklarının düğün törenine gelen konukları giriş kapısında tek tek karşıladı.

Nakliyat sektöründe çalışan damat, gelini almaya sahibi olduğu TIR’ı ile gitti. Bu durum, baba evinden gelin alma merasimini ve konvoyla şehir turunun renkli ve ilginç görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. Genç çiftin şık gelinlik ve damatlıkları ile göz kamaştırdıkları gecede konukların şıklıkları da görülmeye değerdi.

Güzel bir yaz gecesinde gerçekleşen, herşeyin rüya gibi geçtiği düğün töreninde bir ömür birlikte olmak ve yuva kurmak adına yola çıkan ve imzaları evlilik cüzdanlarına atan genç çift, mutluluklarını bol bol dans ederek ve eğlenerek yaşadı. Davetliler de genç çifti bu mutlu anlarında yalnız bırakmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223