Honda Delikanlı konsept yeniledi

Tire Delikanlı Ticaret’in yenilen Honda satış mağazası görkemli bir törenle hizmete girdi. Motosiklet satışı ve aksesuarlarında Ege Bölgesi’ne hitap ettiklerini belirten Mehmet Nadir Delikanlı, satış rakamlarının her geçen gün katlanarak büyüdüğünü söyledi

Honda Delikanlı konsept yeniledi

 

Tire’de, Honda Delikanlı Ticaret’in konsept değiştiren yeni satış mağazası görkemli bir açılışla hizmete girdi. Motosiklet satışı ve aksesuarlarında sadece Tire’ye değil Ege Bölgesi’ne hitap ettiklerini belirten işadamı Mehmet Nadir Delikanlı, satış rakamlarının ise her geçen gün katlanarak büyüdüğünü söyledi. Menderes Bulvarı’ndaki mağazanın açışına, Honda Türkiye Başkanı Hideto Yamasaki,  Satış Müdürü Bülent Kılıça, Başkan Yardımcısı İsmail Sümer, Genel Müdür Yardımcıları Cem Özütok, Can Eroskay, Satış Sonrası Servis Müdürü Nurettin Gök, Belediye Başkan Vekili Mengü Önler, Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, Jandarma Komutanı Yzb. Emre Davutoğlu, Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Çapkınoğlu, Garnizon Komutanı Yzb, Fırat Rıza Cihan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Çeltikçoğlu, MHP İlçe Başkanı Atakan Duran, Tire 1922 futbol takımı ve yöneticileri, protokol üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

HONDA TİRE OSB’YE YATIRIM YAPSIN”

Türkiye’de lider konumda bulunan Honda’nın dünya geleninde pazar payının yüzde 33 civarında olduğunu, Tire’de bu rakamın yüzde 48’leri aştığını ifade eden mağaza sahibi Mehmet Nadir Delikanlı, “konsept değiştiren mağazamız ile müşteri memnuniyetini daha da arttırmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin dört bir köşesindeki Honda satış mağazaları ile aynı konsepti paylaşıyoruz. Hedefimiz müşteri memnuniyeti ile birlikte satış grafiğimizi daha da yukarılara taşımak” diye konuştu. Honda Türkiye Başkanı Hideto Yamasaki’ye çiçek vererek teşekkür eden Delikanlı, Honda’nın, 2001 krizine kadar motosikletlerini Türkiye’de ürettiğini hatırlatarak, Yamasaki’den Tire OSB’ye yatırım yaparak, fabrika kurmalarını istedi. Honda Türkiye Başkanı Hideto Yamasaki ise 2015’te dünya genelinde 17.2 milyon satış rakamına ulaştıklarını ve Tire’de geçen yıl 800’ü aşkın motosiklet sattıklarını ifade etti. Zeybek gösterilerinin ardından, satış mağazasının kurdelesi davetliler tarafından “hayırlı olsun” dilekleriyle kesildi.

 


Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 07:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223