Eylem ile Ali, ilk adımı attılar

Eylem Yağcı ve Ali Demirel, önceki akşam gerçekleşen masal gibi bir törenle nişanlanarak birlikte yuva kurma noktasında ilk adımı attı.

Eylem ile Ali, ilk adımı attılar

Bayındırlı Yağcı ailesinin biricik kızları Eylem Yağcı ile Tire’nin tanınmış ailelerinden olan Demirel ailesinin delikanlı oğlu Ali Demirel, önceki akşam Bayındır Genceroğlu Yaz Düğün Bahçesinde yapılan masal gibi nişan töreninde nişanlandı. 
Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Teşkilatı eski başkanlarından olan Bayram Demirel ile eşi Çiğdem Demirel’in kıymetli oğlu Ali Demirel’in Eylem Yağcı ile nişanlandığı törene çok sayıda katılım oldu. Programa katılan konuklar, genç çiftin mutluluğuna ve heyecanına eşlik etti. Gece boyu pistten inmeyen genç çift ve sevenleri bol bol dans edip eğlendi.


Dünürler; Emine ve Osman Yağcı çifti ile Çiğdem ve Bayram Demirel’in tesisin kapısında konukları tek tek karşıladığı nişan törenini keyifle tamamlayan genç çiftin kısa bir süre sonra Tire’de yapılacak olan düğün töreni ile yuvalarını kuracakları ve şimdiden tüm sevdiklerini düğünlerine bekledikleri ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223