Demokrasi nöbetinde ‘Mehteran coşkusu’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın halkı sokağa ve meydanlara çağırdığı 15 Temmuz darbe girişimi gecesinin sonrasında, yurt genelindeki tüm vatandaşlar gibi, Tire’de de meydana çıkan ve darbe girişimcilerini ve arkasındaki güçleri protesto edip ‘demokrasi nöbetinde’ bekleyen Tireli vatandaşlar, önceki gece de yine AK Parti ilçe binası önünde toplandı.

Demokrasi nöbetinde ‘Mehteran coşkusu’


Binlerce kişinin yer aldığı demokrasi nöbeti toplantısında vatandaşlar için lokma döktürülüp ikramda bulunuldu. Gecenin merakla ve ilgiyle beklenen kısmı, aynı zamanda tüm katılımcıların coşkusunu zirve yaptıran mehteran gösterisi oldu. 

MEHTERANIN ALANA GELMESİ İLE COŞKU ZİRVEYE ÇIKTI
Şehitler Parkı önünden yola çıkan ve İstasyon Caddesi boyunca Cumhuriyet Meydanına oradan Atatürk Caddesi ve Enstitü Caddesi istikametinden AK Parti ilçe binası önünde kurulan sahneye gelen mehteran takımı, burada kendisini bekleyen yüzlerce vatandaşa coşkulu ve manevi havayı güçlendiren bir konser verdi. 
AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Çeltikcoğlu, Kadın Kolları Başkanı Meral Ünalan, Gençlik Kolları Başkanı Efdal Gül, AK Parti ilçe yöneticileri ve Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra, Saadet Partisi Tire Belediye Başkan eski adayı Sadrettin Yakuter de demokrasi nöbetinde mehteran takımını izleyenler arasındaydı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221