banner277
banner264

Başkan Çiçek Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek geçtiğimiz gün merkez mahalle muhtarları ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

banner288
Başkan Çiçek Muhtarlarla Bir Araya Geldi

 Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek geçtiğimiz gün merkez mahalle muhtarları ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

 Fatih ŞAŞMAZ - TİRE İHA

Toplantıya CHP İzmir Milletvekili  Aytun Çıray, CHP ilçe Başkanı Şenol Sardoğan CHP parti yöneticileri, Tire Belediyesi Meclis üyeleri,Tire Belediye Başkan Yardımcısı  Mengü Önler, Muhtarlık İşleri Müdürü Fikret Bük , Daire amirleri ve Mahalle muhtarları katıldı. Tire Gölet Restoran’da gerçekleşen toplantı ise samimi bir havada gerçekleşti. Soru cevap şeklinde geçen toplantı da Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek'e teşekkür eden muhtarlar istek dilek ve şikayetlerini Başkan Çiçek'e ilettiler.

Toplantıda muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek "Tire'de göreve geldiğimizden bu yana dur durak bilmeden çalışıyoruz. Hiçbir zaman siyasi çıkar gütmeden tüm halkımıza eşit şekilde hizmet götürmeye çalıştık. İlçemiz son yıllarda yapılan hizmetlerle atağa kalktı. Tire artık tam manası ile tarihi bir kimlik kazandı. Şimdi tur acenteleri ile yaptığımız anlaşma neticesinde 70 bin turist İlçemize gelecek. İlçemizi Dünyaya tanıtmak bizim için gurur verici. Büyükşehir yasanın ardından ise hizmetlerimiz çığ gibi büyüyor. 30 ilçe içerisinde hak ettiğimiz hizmeti Büyükşehir Belediyesinden alıyoruz.Spor anlamında bir spor kenti olduk. ilçemize 15 bin kişi kapasiteli bir stadyum kazandırıyoruz. Burası tamamen Tire Belediyesine ait bir kompleks olacak. AVM projemiz bitti. Çarşımızı ayağa kaldıracağız. Bu hizmet sayesinde çarşımızı aşağıya kaymaktan kurtardık. Zamanında burası meydan olsun diye bağıranlar eminim şimdi bize hak veriyor. İnşallah sizlerle bu toplantıları daha sık bir şekilde gerçekleştireceğiz. Seçimle geldiğimiz için mazeret üretme lüksümüz yok. Biz mazeret üretmeden akılcı  projeler ile ilçemizin gelişimi noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Biz sizlerle daha güçlüyüz. Bizim işimiz Tire Gücümüz Tire"

 

BORÇSUZ BİR BELEDİYE

2004 de nasıl bir borçsuz Belediye bırakmışsam şimdi de yaptığımız bunca hizmetin yanı sıra Borçlarımızı da bitirmek üzereyiz.Sizlere şimdiden bu müjdeyi vermek istiyorum.Çok yakında Belediyenin Borç durumunu kamu oyu ile paylaşacağım.Artık ilçemiz de hizmet üreten ama borç batağına girmemiş Belediyeler arasına ismini yazdıracak.

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek'in ardından Bir konuşma yapan CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray ise Muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada ülke gündemi ve siyasi konjonktürü değerlendirerek Tire İçin ne gerekiyorsa hizmete hazırız.dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 06:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276