Yerel yönetimler ve iş dünyası Sütaş’ta bir araya geldi

Organize Sanayi bölgesinde aralık 2016 tarihinde hizmete giren entegre süt işleme tesisi Sütaş AŞ. Organize ettiği yemekte İzmir  Valisi Erol Ayyıldız ve Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven başta olmak üzere İzmir’in Yerel  Yöneticilerini ağırladı.

Yerel yönetimler ve iş dünyası Sütaş’ta bir araya geldi

Nezaket ziyareti çerçevesinde şekillenen yemek organizasyonunda sektörel gelişmeler ve stratejik vizyonlar masaya yatırıldı. Şirket yetkililerinin sunumlarının ardından yatırımların geldiği nokta değerlendirildi. Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen yemeğin ardından heyete tesisin birimleri gezdirildi. Vali Erol Ayyıldız ve beraberindeki heyete tesisin vizyon ve misyonu aktarılırken gelecek perspektifi hakkında bilgi verildi.  Vali Ayyıldız ve beraberindeki heyet başarılı çalışmalarından dolayı Sütaş A.Ş. yetkililerine teşekkür ederek tesisten ayrıldı.
Ziyarete İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Levent Akbaş, İzmir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Güldal, Tire İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mutlu Tıraş, Tire OSB Yönetim  Kurulu Başkanı Kosat Gürler, Tire OSB Bölge Müdürü Galip Kılınç, Ege Bölgesi Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Tire Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Çapkınoğlu katıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2017, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223