Yağız Petshop’ta Canlı Hayvan dönemi

Tire’nin en modern ve sektöründe en zengin çeşitlerine sahip olan işletmesi Yağız Petshop’da Canlı Hayvan satışları başladı.

Yağız Petshop’ta Canlı Hayvan dönemi
 Ergün ÇELİK

Petshop sektöründe Tire’de yepyeni bir marka oluşturan ve müşterilerine görülmemiş yenilikler sunan Yağız Petshop, bir hizmeti daha müşterilerinin beğenisine sundu. Gerekli izinleri alarak resmi bir şekilde Canlı Hayvan satışı yapma yetkisini elde eden işletme, Maltepe Karşısı’ndaki işyerinde canlı hayvan satışlarına başladı. Açılışının ardından müşterilerinin yoğun ısrarları üzerine Canlı Hayvan satış işine giren Yağız Petshop’ta yok yok. Balık’tan Muhabbet kuşuna, Kanarya’dan Bülbül’e kadar bir çok küçük evcil hayvan türünün satışa sunulduğu işletmede hayvanların rahatı ve sağlığına da son derece önem veriliyor. Canlı hayvanların yanı sıra; Tasma, gezdirme kayışları, kedi köpek kulübeleri, kedi köpek taşıma çantaları, evcil hayvan oyun alanları ve her türlü özel aksesuarların bulunduğu işletmede her bütçeye uygun ürünleri bulmak mümkün. Zaman zaman kendi bünyesinde oluşturduğu kampanyalarla hayvan severlere görülmemiş kolaylıklar sağlayan Yağız Petshop’ta hizmetler bununla da sınırlı kalmıyor.

ALO MAMA’ HİZMETİ DEVAM EDİYOR.
Kurulduğu günden bu yana Tire’de yeniliklerin öncüsü olmayı hedefleyen Yağız Petshop, “ALO MAMA HATTI” ile müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. İşletmede bulunan tüm ürünleri “ALO MAMA HATTI”nı arayarak kapınıza kadar getirtebiliyorsunuz. Yenilikçi ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla Yağız Petshop’un ayrıcalıklarından yararlanmanız için yapmanız gereken tek şey ise (0553) 288 40 52 numaralı telefonu aramak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223