Ünlü Kuruyemiş Ü-Point Cafe & More açıldı

Ünlü Kuryemiş, Ü Point Cafe & More, Tirelilerin hizmetine girdi. Ü Point, şimdiden Tirelilerin uğrak noktası oldu.

Ünlü Kuruyemiş Ü-Point Cafe & More açıldı

Kuruyemiş sektöründe yarım asırlık bir geçmişe sahip olan Ünlü Kuruyemiş, Ü point Cafe & More adı altında Tire’ye yepyeni bir mekan kazandırdı. Ünlü Kuruyemiş işletmecilerinden Fazıl, Emre ve Mevlüt Dinlemez isimli üç kardeşin girişimleriyle hizmete açılan Ünlü Kuruyemiş Ü Point Cafe & More sıradışı tasarımıyla kısa sürede Tirelilerin ilgisini çekmeyi başardı. Kaliteli ürünleri ve güvenilir ticaretiyle sektörde yıllardır hizmet veren Ünlü Kuruyemiş, ilk şubesini yaklaşık 1 buçuk yıl önce Bornova’da açmıştı. Daha sonra Narlıdere’de ikinci şubesini açan Ünlü Kuruyemiş, son olarak en önemli yatırımını Tire’de yaptı.

TİRE HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK

Fazıl, Emre ve Mevlüt Dinlemez kardeşler, HaberTire Gazetesi’ne yaptıkları açıklamada Tire’nin her şeyin en iyisine layık olduğunu ifade ettiler. Genç girişimciler açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdiler;
“Küçük Menderes Havzası başta olmak üzere 3 servis aracımızla tüm ilçelerimize toptan kuruyemiş hizmeti veriyoruz. Bununla birlikte ülkemizin dört bir yanına ürün gönderiyoruz. Ülke genelinde düzenlenen tüm festivallere katılıp markamızın ve en önemlisi Yeşil Tiremizin tanıtımını en iyi şekilde yapıyoruz.

“1 ÇAY ALANA ÇEREZ İKRAM EDİYORUZ”

Yeni açtığımız işletmemizde 1 çay isteyen tüm müşterilerimize çerez tabağı ikram ediyoruz. Tireli müşterilerimizin kendini özel hissetmesi için elimizden geleni yapacağız. Önceliğimiz hiçbir zaman maddiyat olmadı, bundan sonra da olmayacak. Buradaki birinci önceliğimiz müşterilerimizin işletmemizden memnun bir şekilde ayrılmasıdır. Tüm Tirelileri yeni açtığımız işyerimize davet ediyoruz.

KARAGÖZ BAKLAVALARI Ü POİNT’TE

Kalitesiyle, tecrübesiyle ve eşsiz lezzetleriyle tam 60 yıldır damakları tatlandıran Karagöz Baklavaları da bundan sonra Ü Point Cafe & More’de müşterilerin beğenisine sunulacak. Bundan böyle Tire’de baklava kültürünü Ü Point Cafe & More yaşatacak.

,

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223