Meşhur Köfteci Ramiz Artık Tire’de

Ünlü bir lokanta zinciri olarak birçok il ve ilçede şubesi bulunan “Köfteci Ramiz”, Tire’de açılan şubesi ile Tirelilerin de hizmetinde olacak.

Son yıllarda hızla ünlenen ve şube sayısı artan ‘Köfteci Ramiz’in Tire şubesi de geçtiğimiz gün yapılan açılış töreni ile Tirelilere hizmet vermeye başladı. Kemençe ailesi üyeleri İbrahim, Ozan ve Oğuzhan Kemençe’nin açtıkları ve birlikte işletecekleri Köfteci Ramiz Tire’nin adresi; Turgut Özal Bulvarı olacak.


23 Kasım Perşembe günü, saat 14:00’de yapılan törenle hizmete açılan Köfteci Ramiz Tire’nin açılış törenine çok sayıda konuk katıldı. Açılışta kurdelayı Belediye Başkanı Tayfur Çiçek kesti. Başkan Çiçek kısa bir de konuşma yaptı. Başkan Çiçek, ‘Tanınan bir gıda hizmeti markasının Tire’ye getirilmesinin ilçe ekonomisine de katkı sunacağını belirterek, işletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerini iletti’.


Açılışta Tireli iş adamı Mehmet Delikanlı’da kısa bir konuşma yaparak, işletmeci aileye başarılar diledi. Konuklar, ‘Janti Müzik’ organizasyon tarafından hazırlanan programda eğlenceli bir açılış programı yaşadı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221