Gür Yapı, ilk projesinin temellerini attı

Bir yıldan bu yana Gayrimenkul Danışmanlığı alanında Tirelilere hizmet veren ‘Gür Yapı’ şimdi inşaat sektörüne girdi. Gür Yapı’nın başladığı ilk projenin temeli kesilen kurban ve dualarla atıldı.

Gür Yapı, ilk projesinin temellerini attı
Ergün ÇELİK

Geçtiğimiz yıl Tire’ye ‘Gür Yapı’ markasıyla Gayrimenkul Danışmanlığı alanında yepyeni bir mekan kazandıran Halil ve Barış Güreşen Kardeşler, şimdi yepyeni bir proje ile Tirelilerin karşısına çıkıyor. Sektöre girdiği günden bu yana kısa süre içerisinde Tire’ye güvenilirliğini ispat eden Gür Yapı’nın ilk projesinin temelleri dualar eşliğinde atıldı. İnönü Bulvarı’nın alt kısmında, Gölet Mevkii’nde başlanan projenin lüks daireleri şimdiden satılmaya başladı. İnşaat sektöründe kaliteli yapıları modern çizgilerle sunmayı hedefleyen Gür Yapı, Tire’deki seçkin inşaat firmaları arasındaki yerini şimdiden aldı. Gür Yapı’nın projeleriyle ilgili detaylı bilgi almak isteyenlerin yapması gereken tek şey ise, Hürriyet Mahallesi, Gençlik Caddesi’ndeki emlak ve satış ofisine uğramak. 

Gür Yapı’nın kurucuları Halil ve Barış Güreşen kardeşler yaptıkları açıklamada “Günden güne büyümekte ve gelişmekte olan bir kentte yaşıyoruz. Kentimiz büyüdükçe ihtiyaç alanları da doğal olarak genişliyor. Bizler de kentimizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan Gayrimenkul Danışmanlığı’ndan sonra şimdi de inşaat sektörüne girdik. Tire’deki birinci amacımız Tirelilerin hak ettiği kalitedeki konutlara sahip olmasını sağlamaktır. Bundan sonraki süreçte hem emlak sektöründe hem de inşaat sektöründe uzman ekiplerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi planlıyoruz. Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen tüm dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221