Çarşı Veteriner Kliniği hizmete açıldı

Tire’nin tecrübeli Veteriner Hekimlerinden Eşref Okur, “Çarşı Veteriner” adında yepyeni mekanda kendisine ait özel bir klinik kurdu.

Çarşı Veteriner Kliniği hizmete açıldı

Ergün ÇELİK

Mesleğindeki tecrübesi ve başarılarıyla tüm bölge halkı tarafından bilinen Veteriner Hekim Eşref Okur, Yanık Konak Mevkii’ndeki yeni kliniğinde müşterilerine hizmet vermeye başladı. Sıradan kliniklerin aksine bambaşka bir konsept ile kurulan Çarşı Veteriner Kliniğinde yok yok. Özellikle ilaç satışlarına ağırlık veren Çarşı Veteriner Kliniği, hekimlik, muayene, çiftlik yönetimi, veteriner ilaçları, kedi köpek aşıları, kanatlı hayvan ilaç ve aşıları, her türlü tıbbi ve mekanik çiftlik malzemeleri ve hayvan eczanesi gibi birçok alanda müşterilerine hizmet veriyor. Eşref Okur’un yeni kurduğu kliniği önceki yıllardan ayıran en önemli özellik ise ilaç satışlarına ağırlık verilmesidir. Çarşı Veteriner Kliniği bununla birlikte besi performansını artıran her türlü hormonsuz katkı maddeleri ve suni tohumlamada ileri teknolojiye sahip bir kuruluş olma özelliğine sahip. Çarşı Veteriner Kliniği Kurucusu Eşref Okur, aynı zamanda Bayındır Yusuflu Köyü’nden Veteriner Hekim Fatih Alev ile koordineli olarak çalışarak müşterilerinin her türlü sorununa anında çözüm üretiyor.


“KENDİ GÖNLÜME GÖRE İSTEDİĞİM KLİNİĞİ KURDUM”

Tecrübeli Veteriner Hekim Eşref Okur gazetemize yaptığı açıklamada “Kendi gönlüme göre istediğim kliniği kurdum” dedi. Okur açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “ Yılların verdiği deneyim ve bilgi ile hayvan üreticilerine yardımcı olmak istiyorum. Büyük oğlum da veteriner olmak istiyor. Nasip olursa bu işi babadan oğula sürdürmek istiyoruz. Çarşı Veteriner kliniğimizde yeni çalışma arkadaşım Ümit Çalışkan ve meslekte 12. Yılını dolduran kardeşimiz İlknur Ünal Hanımefendi ile müşterilerimize doludizgin bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kliniğimizde tecrübelerimize dayalı olarak her türlü operasyon, suni tohumlama ve tıbbi tahliller yapacağız. Yeni Kliniğimize yoğun ilgi gösteren değerli müşterilerimize, hayırlı olsun dileklerini esirgemeyen kıymetli dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223