Boyacıoğlu Turizm artık Tire’de

Turizm Alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Boyacıoğlu Turizm, Ödemiş’ten sonra şimdi Tire’de hizmete girdi.

Boyacıoğlu Turizm artık Tire’de

Ergün ÇELİK

‘Kaliteli tatilin doğru adresi’ sloganıyla Ödemiş’te 2001 yılında turizm sektörüne atılan Boyacıoğlu Turizm, yılların verdiği tecrübe ve müşterilerinin güveni ile şimdi de Tire’de hizmet vermeye başladı.

Faaliyetlerine 15 yıldır devam eden Boyacıoğlu Turizm, TÜRSAB belgeli yetkili acenta olmakla birlikte THY, Anadolu Jet, Pegasus, Onur Air, Atlas Global ve Bora Jet gibi seçkin firmaların yetkili acentalığı ile tüm yurt içi ve yurt dışı uçak firmalarının bilet satışlarını yapıyor. Hava yolu biletleriyle sınırlı kalmayan Boyacıoğlu Turizm, ayrıca Otobüs ve İdo Feribot biletlerinin de satışını yapıyor.

Kaliteli ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için tüm otel rezervasyonları, balayı paketleri ve yurt içi-yurt dışı kültür gezileri ve tüm okul turlarını da bünyesinde barındıran Boyacıoğlu Turizm, Tire’de Gümüşpala Caddesi’nde Delikanlı Beko Bayii’nin karşısındaki ofisinde hizmet veriyor.

Boyacıoğlu Turizm’den konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Okul turlarında Milli Eğitim’in istemiş olduğu TURSAB onaylı gezi dosyasının tamamı tarafımızdan hazırlanmaktadır. Tire halkının da bu imkânlardan faydalanabilmesi için aynı titizlik ve ciddiyetle Gümüşpala Caddesi, Delikanlı Beko Ticaret karşına ofisimizi açtık. Tireli tüm misafirlerimizi yeni açtığımız ofisimize bekleriz.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221