Aşkları engel tanımadı

Tire’de düğününe 20 gün kala trafik kazası geçirerek sakatlanan gelin, vücudundaki kırıklar ve bacağındaki alçıya rağmen düğününe katılmaktan geri kalmadı.

Aşkları engel tanımadı
banner231

HABER VİDEOSU EN ALT KISIMDA

Ergün ÇELİK

Yaklaşık 20 gün önce trafik kazası geçirerek hem kolunu hem bacağını kıran talihsiz gelin Merve Buluç, nişanlısı Ozan Güdürü ile birlikte düğünü ertelemek yerine zamanında yapmayı tercih etti. Yaşadığı talihsiz olay gelinin mutluluğuna engel olamadı. Tire’de yaklaşık 20 gün önce motosiklet kazası geçiren Merve Buluç, hastaneye kaldırılmış, burada bir bacağı ve bir kolunun omuz hizasından kırık olduğu tespit edilmişti. Kazanın olduğu günlerde düğün davetiyelerinin tamamı dağıtılınca genç çift düğünü ertelemek yerine zamanında yapmayı tercih etti. Tire Arena düğün salonunda gerçekleştirilen düğüne gelin bacağında alçı ile katıldı. Damadın arkadaşları gelini yürüyemediği için yaptıkları özel taht ile sahneye çıkardı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan gelin ve damat zor şartlar altında olsa da ilk dansı yapmayı başardı.

En mutlu gününü bacağında alçı ile geçiren gelin Merve Buluç yaptığı açıklamada; “Motordan düştüm. Bir bacağım kırıldı. Kolum kırıldı. Bacağımda ciddi anlamda kırık vardı. Hastaneye gittiğimde zaten direkt ‘benim 20 gün sonra düğünüm var, hemen bunu iyileştirmeniz lazım’ diyerekten gittim. Ama dizimin durumu kötü olduğu için maalesef ki alçımı çıkartmadılar. Ama alçı düğüne engel değildi benim için. Çünkü nişanlımı çok sevdiğim için ona bir an önce kavuşmak istiyordum. Bu yüzden de düğünü ertelemeyi hiçbir zaman düşünmedim. Şu anda mutluyum. Eğleniyorum gayet. Önemli olan da bu zaten. Herkesin başına gelecek bir olay değil. Benimki büyük bir talihsizlikti. Kimse istemez böyle özel bir günde bacağı kırık bir şekilde. Ben bunu eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum. Ve başarıyorum da sanırım. O yüzden mutluyum yani. Herhangi bir sıkıntı sorun yok” dedi.

 

Ne olursa olsun düğünün gerçekleşeceğini söyleyen damat Ozan Güdürü ise yaptığı açıklamada;

“Biz bu kızı sevdik, aşık olduk. Kaza yapmış olabilir. Tabi kimse istemez böyle bir kaza yapmasını ama sonuç itibariyle bu kaza oldu. İyi yada kötü. Biz bu kız ile aynı yastığa baş koyacaksak yani bizim için kaza değil… Biz duacıyız. Allah beterinden sakladığı için. Ama öyle ama öyle kırık da olsa çatlak da olsa ben bu kızı sevdim aşık oldum. Sonuç itibariyle Allah nasip ederse bugün de bir şekilde şu anki nişanlımın desteği ile bu düğünü yapacağız. Kör de olsa topal da olsa yapacağız yani” dedi.


HABER VİDEOSU:


Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2016, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223