ŞAİK’ten HaberTire’ye teşekkür plaketi

Tire Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu (ŞAİK) Anadolu Lisesi müdürü Mete Arslan, HaberTire Gazetesi’ne teşekkür ederek, plaket takdim etti.

ŞAİK’ten HaberTire’ye teşekkür plaketi

Tire’nin en köklü okulu olan ve başarı sahibi  pek çok öğrenciyi yetiştiren Tire ŞAİK Anadolu Lisesi yöneticileri HaberTire Gazetesi’ni ziyaret ettiler. Ziyarete Okul Müdürü Mete Arslan, Müdür Başyardımcısı Ercan Yıldırım, Müdür Yardımcıları Deniz Evren Özkul ve Dilşen Paydaş katıldı.

Son atamalarda ŞAİK Anadolu Lisesi’nde görevlendirildikten sonra derhal okulun fiziki koşullarının iyileştirilmesi için kolları sıvayan Müdür Mete Arslan, yardımcıları ve personelle birlikte kısa zamanda okulda pek çok önemli atılıma imza attılar. Bu süreçte HaberTire Gazetesi’nin de destek olduğunu belirten Arslan, Ercan ve Ergün Çelik’e plaket takdim etti.

Plaketi okul müdüründen alan HaberTire Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ercan Çelik, “Sayın Mete Arslan nezdinde, tüm okul yöneticilerini ve öğretmenlerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz. Bu nazik ziyaret ve plaket için de şahsım ve gazetemiz adına teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER