Minik Öğrencilerden Kaymakam Tanrıseven'e Neşeli Ziyaret

Tire Kurtuluş İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i ziyaret etti. Öğrencilerle tek tek ilgilenerek sohbet eden Kaymakam Tanrıseven, minik öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Minik Öğrencilerden Kaymakam Tanrıseven'e Neşeli Ziyaret

 
Kaymakamlık Toplantı Salonunda, Kaymakam Tanrıseven ile bir araya gelen öğrenciler merak ettikleri soruları sordular. Sorulan sorulara titizlikle cevap alan öğrenciler Kaymakamlık birimlerini gezerek birim personellerinden bilgiler aldılar.
 
 

“HAYATTA HER ZAMAN BİR HEDEFİNİZ OLMALI”
 
Öğrencilerle tek tek ilgilenen Kaymakam Tanrıseven, kendilerine ileride hangi mesleği seçmek istediklerini sordu. Tanrıseven, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, “Hayatta her zaman bir hedefiniz olmalı, hayalinizdeki hedeflere ulaşmak ve istediğiniz mesleklere sahip olmak için çok çalışmalısınız. İstikrarlı çalışma ile başarı kaçınılmazdır” dedi.

NEŞELİ DİYALOGLAR    

İlkokul üçüncü sınıf öğrencileri ile neşeli bir sohbette bulunan Kaymakam Tanrıseven ve öğrencilerin diyalogu görülmeye değerdi. Kaymakam Tanrıseven ve öğrencilerin karşılıklı yaptığı espriler salonu kahkahaya boğdu. Tanrıseven’in, ziyaretin anısına öğrencilere satranç takımı hediye etmesi de öğrencilerin sevinicini artırdı.
 
 

HÜKÜMET KONAĞINI GEZDİLER
 
Ziyaretin sonunda öğrenciler, Hükümet Konağını gezerek, kurumlar hakkında bilgi aldılar.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER