banner277
banner264

Halk Eğitim Merkezi’nden teşekkür yemeği

Tire Halk Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Güven, 29 Ekim kutlamalarında görev alan personel onuruna yemek verdi. Güven, kutlamalarda görev alan ekibe teşekkür belgesi takdim etti.

banner288
Halk Eğitim Merkezi’nden teşekkür yemeği

Ergün ÇELİK

Bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını Tire Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü üstlenmişti. Dört Eylül Stadı’nda düzenlenen programda Halk Eğitim Merkezi ekibi birbirinden özel gösteriler hazırlamış ve bu gösteriler halk tarafından büyük beğeni toplamıştı. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Güven de bu emeği karşılıksız bırakmadı. Önceki gün Halk Eğitim Merkezi’nin ek binasında tüm ekibi ağırlayan Güven, burada davetlilere öğle yemeği ikram etti. Yemeğin yanı sıra kutlama programında görev alan ekip liderlerine tek tek teşekkür belgesi takdim eden Güven, belge töreninin ardından bir konuşma yaptı. Sergilenen gösterinin yoğun çalışma ve hazırlıklar sonucunda ortaya çıktığını hatırlatan Güven, konuşmasını şu cümlelerle sürdürdü;

“Bu proje okulumuz coğrafya öğretmeni Mustafa Konur’un fikriyle başladı ve tüm kumrumuzun sahiplendiği ve emek verdiği bir hale geldi. Bayram günü gösterilerimizin ardından Sayın Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven memnuniyetini ifade ederek bizleri onurlandırdı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özcan Karpuz, memnuniyetini ifade etmenin yanında kurumumuza resmi yazı ile ayrıca teşekkür etti. Ben de bu törende emeği geçen başta idareci arkadaşlarım olmak üzere, öğretmenlerimize, eğitmenlerimize, usta öğreticilerimize, kursiyerlerimize, öğrencilerimize ve tüm görevlilerimize teşekkür etmek için bu organizasyonu planladım. Bu günün anısına sizlere birer Belge takdim etmek istedim. Kurumumuz birlikte daha nice güzel çalışmalara imzayı birlikte atacaktır. Hepinize çok teşekkür ederim”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275